Directed to the English version

گروه موسیقی «بی تی اس» با ویدئوی «دینامیت» در یوتیوب رکوردشکنی کرد

با گذشت سه ساعت از انتشار این ویدئو در شبکه یوتیوب تعداد مشاهده کنندگان از ۳۰ میلیون نفر فراتر رفته است.

ویدئوی ترانه جدید گروه موسیقی «بی تی اس» روز جمعه رکورد تماشا با استفاده از قابلیت «یوتیوب پرمیر» را در این پایگاه اینترنتی اشتراک ویدئو شکست.

من سید سعید بهکام هستم، دکتر روانشناس، روانکاو، سکستراپ با من در این مقاله همراه شوید..

آمار یوتیوب نشان می دهد که میلیون ها نفر همزمان با اولین نمایش ویدئوی جدید این گروه موسیقی پاپ کره‌ای به یوتیوب رفتند تا ویدئوی جدید «بی تی اس» را تماشا کنند. بنا به آمار اولیه یوتیوب دستکم سه میلیون نفر ویدئوی ترانه «دینامیت» (Dynamite) را هنگام انتشار اولیه آن به طور همزمان مشاهده کردند.

تعداد دقیق افرادی که این ویدئو را با استفاده از قابلیت «یوتیوب پرمیر» تماشا کردند هنوز مشخص نیست. با این حال آمار بین سه تا چهار میلیون تماشاچی برای انتشار اولیه به این معنا است که ویدئوی ترانه «دینامیت» رکورد تماشاچی با استفاده از «یوتیوب پرمیر» را شکسته است.

این در حالی است که با گذشت سه ساعت از انتشار این ویدئو در شبکه یوتیوب تعداد مشاهده کنندگان از ۳۰ میلیون نفر فراتر رفته است. طرفداران گروه «بی تی اس» بی صبرانه در انتظار انتشار ترانه «دینامیت» و ویدئو کلیپ آن بودند.

گروه «بی تی اس» که هر هفت عضو آن اهل کره جنوبی هستند در سال ۲۰۱۳ کار حرفه ای خود را در سئول آغاز کرد.

ویدئوی یکی دیگر از ترانه های این گروه نیز سال گذشته رکورد بیشترین تماشا در شبکه اجتماعی «یوتیوب» طی ۲۴ ساعت پس از انتشار را شکسته بود. ویدئو کلیپ ترانه «Boy with Luv» سال گذشته ظرف ۲۴ ساعت بیش از ۷۴ میلیون بار در یوتیوب مشاهده شده بود. گروه «بی تی اس» همچنین با این ویدئو توانسته بود رکورد زمان دستیابی به تماشای ۱۰۰ میلیون نفر در یوتیوب را به دست آورد. اکنون باید دید که ویدئوی «دینامیت» طی ساعات آینده خواهد توانست رکوردهای قبلی گروه «بی تی اس» در یوتیوب را نیز بهبود ببخشد یا خیر.

هر هفت عضو گروه موسیقی کِی پاپ «بی تس اس» ۲۲ تا ۲۵ ساله هستند. شهرت اعضای این گروه از حدود چهار سال پیش از مرزهای کره جنوبی فراتر رفت و آنها حالا در سراسر جهان طرفدارانی پرشور دارند.

منبع: euronews

مقالات پیشنهادی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
باز کردن چت
1
hi👋
TELEPHONE : +1-310-299-27-35