Directed to the English version

کمی درباره سکستراپی

معرفی

من سعید بهکام هستم و در این بخش سایت مطالبی در خصوص جنبه های مختلف جسمی و روانی رابطه ی جنسی برای شما میگذارم . چرا مهم است در مورد سکس و سکستراپی به میزانی اطلاعات داشته باشیم؟

1

درک بهتر در مورد مشکلات جنسی و عاطفی در رابطه

اول از همه اینکه داشتن اطلاعات در مورد رابطه ی جنسی و سکستراپی می تواند برای افراد و زوج هایی که مشکلات جنسی مانند اختلال نعوظ، میل جنسی کم یا مشکلات در رابطه را تجربه می کنند، حمایت و راهنمایی برساند.

2

بهبود صمیمیت

در حقیقت داشتن آگاهی در مورد جوانب موضوعات مربوط به سکس و رابطه ی عاطفی می تواند به افراد و زوج ها کمک کند تا به اندازه ای مسائل جنسی را برطرف کنند و صمیمیت را بهبود بخشند. یعنی به میزانی بینش به آدم در مورد جنبه‌های روانی، عاطفی و فیزیکی انسان ارائه می‌کند که می‌تواند برای بهتر بودن حال رابطه و شخص مفید باشد.

3

درک متقابل

همچنین می تواند گفتگوهای باز و صادقانه در مورد نگرانی های جنسی را تقویت کند و منجر به درک کلی و پذیرش احساسات و نیازهای خودمان و شریک عاطفی مان بشود .

4

درمان بهتر

در نهایت اینکه داشتن این اطلاعات شاید به تنهایی برای رهایی از مشکلات جنسی یا رابطه ای مان کافی نباشد اما آگاهی ابتدایی از سکس و جوانب آن می تواند به بهبود ارتباط بین افراد و سکستراپیست شما منجر شود. این می تواند درمان مؤثرتر و حمایت از نگرانی ها یا اختلالات جنسی را تسهیل کند و باعث ارتقای سلامت جنسی شود.

همچنین اگر به این مبحث علاقمندید و بدنبال راه‌حلی برای مشکلات خود در این زمینه می‌گردید میتونید به بخش مقاله‌های سکستراپی که برای شما آماده کرده‌ایم با کلیک بر روی دکمه زیر مراجعه فرمایید.

پیمایش به بالا
باز کردن چت
1
hi👋
TELEPHONE : +1-310-299-27-35